Zážitkovým vlakem pražskými tunely – 25. 7. 2020

Ve spolupráci s Národním technickým muzeem jsme připravili jízdu zážitkového vlaku Prahou. Postupně projedeme všechny železniční tunely v Praze a vybrané mosty. Vlak bude odjíždět ze stanice Praha-Smíchov a dále pojede přes Radotín, most Inteligence, Krč, Malešice, Libeň, Negrelliho viadukt, Bubny, Dejvice, Bubny, Bubeneč, Holešovice, hlavní nádraží a Vyšehrad. Nástup do vlaku bude možný pouze na Smíchově, výstup navíc i na hlavním nádraží. Souprava bude složena z motorové lokomotivy a osobních vozů ve velkoprostorovém uspořádání i kupé. Přijďte se svézt touto netradiční trasou.

Prodej jízdenek ve vlaku: dospělý 300 Kč, děti od 6 do 18 let 200 Kč, děti do 6 let zdarma

Rezervace místa k sezení zdarma – rezervační formulář

Jízdní řád – dopolední spoj

StanicePříjezd / Odjezd
Praha-Smíchov9:07
Praha-Radotín9:20 / 9:40
Praha-Krč9:55
Praha-Malešice10:08
Praha-Libeň10:16
Praha-Bubny10:25
Praha-Dejvice10:35 / 10:50
Praha-Bubny10:57
Praha-Bubeneč11:04 / 11:15
Praha-Holešovice11:18
Praha hl.n.11:27 / 11:32
Praha-Vyšehrad11:36
Praha-Smíchov11:38

Jízdní řád – odpolední spoj

StanicePříjezd / Odjezd
Praha-Smíchov14:07
Praha-Radotín14:20 / 14:40
Praha-Krč14:55
Praha-Malešice15:08
Praha-Libeň15:16
Praha-Bubny15:25
Praha-Dejvice15:35 / 15:50
Praha-Bubny15:57
Praha-Bubeneč16:04 / 16:15
Praha-Holešovice16:18
Praha hl.n.16:27 / 16:32
Praha-Vyšehrad16:36
Praha-Smíchov16:38

Partner akce: Národní technické muzeum